top of page

Kilit Taşı Ustası

Kilit taşı ustası 2020 yılında da sürekli yenilenen kilit taşı kalıpları sayesinde üretim kalitesi standartların üzerine çıkmanın gururunu yaşıyoruz kilit taşı üretimi ve uygulaması ile birlikte sizlere Ankara içerisinde hizmet vermeye devam ediyoruz başkentte bir çok ilçe belediyelerinin kaldırım çalışmalarında kilit taşı ustalığı konusunda ve diğer çevre düzenleme işlerinde hizmet vererek referanslarımıza her yıl yenisini ekliyoruz sizlerde Ankara ya özel direk üreticisinden kilit taşı ustası hizmeti ve diğer çevre düzenleme hizmetlerini almak için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Kilit taşı ustası ?

Açık hava dekorasyonunda önemli yeri olan kilit taşı, kilit taşı ustası tarafından, bahçe ve kaldırım dekorasyonunda ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Kilit taşı ustası, taşıyıcı sistemler içerisinde en güçlüsü olarak kabul edilen kilit taşlarını, otopark alanlarında sıklıkla kullanmaktadır.

Kilit taşı kullanım alanları;

Kilit taşı ustası, döşediği kilit taşları ile hem ortama şıklık kazandırmakta hem de yağmur sonrası biriken suyu önleyerek düzgün bir zemin oluşturmaktadır. Bütün zeminlere kolay bir şekilde uygulanan kilit ve parke taşları, parke taşı ustası tarafından kısa zamanda döşenerek kullanıma hazır hale getirilebilmektedir.

Kilit taş ustası

Parke ve kilit taşı arasındaki fark nedir?

Parke taşı ustası, kayma - solma yapmayan ve kolaylıkla kırılmayan parke taşlarını bahçe ve dış dekorasyon işlerinde kullanmaktadır. Farklı renk seçenekleri ile müşterinin isteğine uygun olarak parke taşı ustası tarafından modern desenler oluşturulmaktadır.

Doğru parke taşı ustası seçmek neden önemlidir?

Dayanıklı yapısı nedeni ile parke taşı ustası tarafından açık alan döşemelerinde en çok tercih edilen parke taşı, asfalt yerine yol ve sokaklarda da kullanılmaktadır. Mevsimsel etkilere karşıda dayanıklı yapısı olması nedeni ile parke taşı ustası tarafından kolaylıkla döşenmektedir. İyi bir parke taşı ustası döşeme yapılacak olan alanı önceden etüt ederek, zeminde gerekli olan düzleşme ve sertleştirmeleri gerçekleştirmelidir. Kullanılması gereken kum miktarını ve doğru döşeme metodunu bilmelidir.Yani ekmeği ekmekçiye vermek gerekir Ankara da kilit taşı ustalığı ve taş temini için bizi aramanız yeterli.

2020 yılı içisin güncel fiyatlar için 0532 410 6671

Son Paylaşımlar
bottom of page