top of page

Ankara Kilit Taşı Döşemesi

Taş dünyasının en estetik zemin döşeme ürünlerinden biri olan, yıllarca kullanım özelliği ile ekonomik özellikleriyle tercih edilen kilit taşları, profesyonel çalışma teknikleriyle, etkileyici dekor çalışmaları kategorisinde tercih edilmektedir. Kolay kullanım özellikleriyle çözüm üretmeye devam eden bu zemin taşları, renk özellikleriyle profesyonel çizgisel tasarımları bir araya getirmektedir. İşin ustası ile mükemmel ve etkili sanatsal dekor çalışmalarında başrol oynayan Ankara kili taşı döşemesi seçenekleri, bütün kötü hava koşullarına kolaylıkla uyum sağlayan ürünler içerisinde yer almaktadır.

 Profesyonel Dekor Ürünleri

 Preslenmiş özellikleriyle oldukça dayanıklı olan bu dekor çalışmaları, birinci sınıf görsel özelliklerinin yanı sıra, ağır vasıtaların ağırlığını kaldıracak sağlamlığa sahiptir. Renk özellikleriyle tercih edilen Ankara kili taşı ürünleri, bahçenize ve park alanlarınıza estetik görünüm kazandıracaktır. Klasik tasarım özelliklerine sahip bu taşlar, elips, küp ve dikdörtgen şekil özelliklerine de sahiptir. L taşı, altıgen ve beşgen gibi şekilsel özelliklere de sahip olan Ankara kili taşı döşemesi seçenekleri, istediğiniz kaliteli görsel özellikleri bir araya getirmektedir. Sekizgen, kare ve baklava gibi çeşitlerde, etkileyici görsel tasarımların oluşturulmasında etkili rol oynamaktadır. Güncellenen özellikleriyle birinci sınıf özelliklere sahip olan bu dekor ürünleri, işin uzmanı olan ustaların elinde sanata dönüşmektedir.

 En İyi Zemin Çalışması

 Görsel özellikleriyle şaşırtıcı dekorasyon tasarımlarının oluşmasında etkili rol oynayan bu ürünler, başarılı ve etkili çözüm yöntemlerini bir araya getirmektedir. Ankara kili taşı ürünleriyle, zemin bakımından kötü olan ve yağmur sonrası kullanılmaz hale gelen bütün mekanlar için en iyi zemin çözümüdür. Ustalık isteyen bu dekor çalışmaları, yağmur, kar, dolu ve benzeri bütün doğal afetlere karşı dayanıklıdır. Yoğun yapısı nedeniyle, üzerine gelen yağmur ve kar suları, direkt olarak taşın altına inmektedir. Çamur ve benzeri zemin problemlerini ortadan kaldıran bu taşlarla, temizlik sorunu da ortadan kalkmaktadır. Suyu yüzeyde tutmadığı için çamur ve benzeri etkenlerin oluşumunu tamamen engellemektedir.

 Profesyonel İşçilik

 Bu ürünlerin döşenmesinde ustalık çok önemlidir. Birinci sınıf Ankara kili taşı döşeme işlemleri için, uygulama alanı iş makineleriyle düzeltilir ve silindirle zemin sertleştirilir. Çöken kısımlar yeniden tavsiye edilir. İnce kumun zemine döşenmenin ardından, Ankara kili taşı ürünleri, işin uzmanı ustalar tarafından döşenmeye başlar. Bu döşeme işlemlerinde renkli taşlar sayesinde etkileyici tasarımlar oluşturulabilir. İşin uzmanı ustalarımızın pratik döşeme tekniği sayesinde, kaliteli görsel tasarımlar meydana gelecektir. Güncellenen özellikleriyle ve pratik kullanım çözümlemeleriyle, profesyonel bahçe ve park tasarımları, aradığınız kaliteli seçenekleri bir araya getirmektedir.

bottom of page