top of page

Kilit taşı, zemin kaplamaları ve peyzaj çalışmaları sırasında sıklıkla kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Kilit taşı zemin kaplamalarının, beton kaplamalara göre sayısız avantajı bulunduğu birçok kişi tarafından bilinmektedir. Hatta farklı peyzaj ürünleri ve beton kaplamalarına göre kilit taşı fiyatları daha uygun bulunmakta ve bu nedenle de çok fazla tercih edilmektedir. Sektörün ileri gelen firmaları arasında yer alan firmamız, alanında tecrübeli kişiler ile çalışmakta ve Ankara kilit taşı fiyatları konusunda müşterilerine büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Firmamız, müşterilerinin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda farklı renk ve desende kilit taşı üretimi yapmaktadır. Kilit taşı fiyatları belirlenirken göz önüne alınan en önemli faktörlerden biri de renk ve desen seçenekleridir. Metre kare üzerinden yapılan hesaplamalar sırasında standart üretimin dışında istenilen gri, kırmızı, beyaz ve sarı gibi renk uygulamaları kilit taşı fiyatlarının artmasına neden olmaktadır. Ayrıca kilit taşlarının üretim kalınlığı da kilit taşı fiyatları belirlenirken dikkat edilen en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Kullanıldığı mekanın bambaşka bir hava kazanmasını sağlayan kilit taşları, kişilere çeşitli avantajlar da sağlamaktadır. Kilit taşı  hakkında bilgi almak, renk ve desenlerimizi incelemek için telefon numaralarımız üzerinden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Kilit Taşı Fiyatları Ankara

Kilit parke taşı olarak da bilinen kilit taşları okul, hastane, park, bahçe gibi zemin kaplamalarında, ayrıca konut ve iş yeri gibi alanların peyzaj çalışmalarında sıklıkla kullanılan bir zemin kaplama ürünüdür. Farklı renk ve desen çeşitliliğine sahip olan kilit taşları, kullanım avantajlarının yanı sıra kilit taşı fiyatları Ankara ile de dikkat çekmeyi başarmıştır. Yapı sektöründe senelerdir faaliyet gösteren firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta ve müşterilerine birçok konuda kolaylık sağlamaktadır. Montaj işlemleri oldukça kolay olan ve kısa sürede tamamlanan kilit taşı zemin kaplamaları, oldukça sağlamdır ve kaplama yapıldığı alanda uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Aşınma ya da kırılma yapmayan, çevre dostu olan ve kişilere çeşitli birçok avantaj sağlayan kilit taşları ve kilit taşı fiyatları Ankara hakkında detaylı bilgi almak için telefon numaralarımız üzerinden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

-Kilit taşları aşınma, kırılma ve ağırlık gibi çeşitli darbelere karşı oldukça dayanıklıdır.

-Kilit taşı zemin kaplamaları renk ve desen çeşitliliği sayesinde okul, hastane, park, bahçe gibi birçok alanda, ayrıca peyzaj çalışmalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir.

-Parke taşı fiyatları, kullanım alanına bakıldığında muadil diğer ürünlere göre çok daha ekonomiktir.

-Kilit taşı kaplamaları, son derece dayanıklı olması sayesinde sorun çıkarmadan uzun süreler kullanılabilmektedir.

bottom of page