top of page

Keçiören Kilit Taşı

Keçiören kilit taşı, keçiören kilit taşı döşeme otoparklanız, yürüme yollarınızın dekorunu değiştime zamanı gelmedimi ? Otopark ve diğer çevre düzenleme alanlarının en çok tercih edilen yer döşeme taşlarından birisi olan Keçiören kilit taşı uygulanan alanlarda oldukça dekoratif bir görüntünün yanında sağlamlık konusunda da son derece güvenilir bir beton ürünüdür. Keçiören kilit taşı fiyatları neredeyse bütün bütçelere uygundur. Keçiören kilit taşı fiyatları değişkenlik gösterme sebeplerinden biriside uygulama yapılacak alan ve metrajlarıdır.

Keçiören kilit taşı ustası Keçiören kilit taşı kalitesi kadar uygulama yapacak ustanın uzmanlığıda oldukça önemlidir. Keçiören kilit taşı ustanızın yapması gerekenler nelerdir? Keçiören kilit taşı ustanız ilk önce zemindeki düzenlemeleri elden geçirmesi gereklidir. Peki bunlar nelerdir ? Keçiören kilit taşı zemindeki engebeler gözden geçirilerek gerekli düzenlemeler yapılmaldıır. Keçiören kilit taşı döşemesi yapılacak zemine ipler çekilerek gönye alınır eger gerek varsa ilk önce bordür taşı döşemesi yapılır. Bordür taşları uygulanacakları alanlara göre farklı ebatlarda bulmak mümkündür.

Keçiören kilit taşı uygulaması yaptırdığınız bölgelerde sizlere standart bahçe bordür taşı yeterli olacaktır. Standart bahçe bordürleri gri ve kırmızı renklerde üretilmektedir. Günümüzde  derzli bordür taşlarının yerini kilitlenen bordür taşları almış durumdadır. Bordür taşı uygulaması yapıldıkdan sonra keçiören kilit taşı döşemesi yapılacak alandaki mastar işlemine geçilir. Mastar çekildikten sonra keçiören kilit taşı döşeme işlemine geçebilirsiniz. Kırmızı, beyaz, sarı, gri gibi renk seçeneklerinin olduğu keçiören kilit taşı ile işçilik sırasında farklı desen ve modelleri vere bilirsiniz. Sizlerde Keçiören de kilit taşı almak ve uygulama yaptırmak için bizi aramanız yeterli.

Ankara'nın her ilçesinde kalite ve güven'i temsiz ediyoruz.

Sizlerde fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kilit taşı, Dikdörtgen Taşı, Bordür taşı ve bahçe düzenleme hizmetlerinde Gölbaşı'nda zirvedeyiz.

Kilit taşı çeşitlerini incelemek için hizmetlerimiz sayfamıza gidebilirsiniz.

Sincan da akla gelen ilk isimlerden olmanın verdiği gururu yaşıyoruz.

bottom of page