top of page

Parke Taşı Ankara

Parke Taşı

Dış zemin kaplamasının en çok tercih edilen ürünü olan Parke Taşı, oldukça dayanıklı olan zemin kaplama taşlarıdır. Kurumsal olarak hizmet veren firmamız, Parke Taşı hizmetini farklı renkler ile müşterilerine, kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Parke Taşı satışını yapan firmamız aynı zamda, montajı ile de değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Montaj yapan ustalarımız, işinde oldukça profesyonel personellerdir.

Firmamız sektörün önde gelen Parke Taşı firmaları arasında yer almakta ve müşterilerine her zaman memnuniyetleri ölçüsünde kaliteli hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz arasında yer alan Parke Taşı ise, görselliğe önem veren müşterilerimizin göz zevklerine hitap eden ve oldukça şık taşlardır. Eğer estetik olarak güzel bir görünüme sahip yollara sahip olmak isterseniz, Parke Taşı hizmetini firmamızdan farklı renk çeşitleri ile ve uygun fiyatlar ile alabilirsiniz.

Parke Taşı Kullanım Alanları

Hem kullanım alanı itibari ile, hem de sağlamlığının vermiş olduğu kalite ile uzun süreli kullanım için uygun olan Parke Taşı, tüm zemin kaplamalarına uygun bir taştır.

 Parke Taşı kullanım alanları

  • Villanızın yürüme yollarını Parke Taşı ile daha güzel ve şık bir hale getirebilirsiniz.

  • Konut ve iş yerlerinin peyzaj düzenlemesinde Parke Taşı tercih edilmektedir.

  • Bahçelerin ve parkların yollarını kaygan olmama özelliğine sahip ve oldukça dayanıklı olan Parke Taşı ile, süslendirebilirsiniz.

Bu kullanım alanlarının dışında ise, su birikintisinin bulunduğunuz mekana gelmesini önlemek için yürüme yollarına Parke Taşı koyabilir ve bu şekilde evinizi koruma altına alabilirsiniz. Aynı zamanda hastane ve okul yollarında kilit taşları sıkça kullanılmaktadır. Parke Taşı siparişini ise ekonomik fiyatlar ile almak isterseniz, firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Parke Taşı Kullanmanın Sağladığı Avantajlar

Parke Taşı yer zemin taşı olarak bilinen ve diğer taşlara nazaran farklı özelliklere sahip kaliteli bir taştır. Parke Taşı avantajları içerisinde en bariz olan ise, kullanım alanı olarak geniş bir alana sahip olmasıdır. Kaygan zemine sahip olmaması ve değişik desen ve renklerde çeşitleri vardır.. Parke Taşı kullanılan zeminler diğer zeminlere göre daha özellikli olmaktadır ve sağlamış olduğu avantajlardan faydalanılmaktadır. Parke Taşı kullanmanın getirmiş olduğu avantajlar içerisinde, oldukça sağlam ve uzun ömürlü taş olması başta gelmektedir. Bunun dışında ise, kar suyuna karşı dayanıklı olan kilit taşları, herhangi bir çatlama ve aşınma yapmamaktadır.

Soğuğa karşı olan dayanıklılığının haricinde ise, aşırı sıcaklarda küflenme yapmamak ile beraber, kolay temizlenme özelliğine sahiptir. Leke tutmayan bu taşlar, çok sayıda kişinin özel olarak bahçelerinin yürüme yollarına yaptırmak istediği taşlar arasında gelmektedir. Farklı avantajlarının yanında yürüme yollarına ayrı bir görsellik katan Parke Taşı, firmamız tarafından indirmli olarak ve kolay ödeme seçenekleri ile sizlerin hizmetinize sunulmaktadır. Siz de firmamızdan Parke Taşı siparişini yıl sonuna kadar %30 indirimli olarak temin edebilirsiniz.

Parke Taşı Fiyatları 

Parke Taşı Fiyatları Kaliteden ödün vermeyen ve merkezi bir konumda Parke Taşı satışı yapan firmamız, sektörün tanınmış firmaları arasında yer almaktadır. Daha önce Parke Taşı hizmeti verdiğimiz referanslarımız, hem kilit taşlarının kalitesinden, hem de fiyatlarından oldukça memnun kalmışlardır. Firmamız istediğiniz ölçülerde kilit taşlarını, siz değerli müşterilerine hem indirimli fiyatlar ile hem de kolay ödeme seçenekleri ile sunmaktadır.

Firmamızın Parke Taşı fiyatları uygun fiyatlarda olduğu gibi, garantili olarak sizlerin hizmetinize sunulmaktadır. Firma olarak keselerinizin sarsılmaması için sizlere, kolay ödeme seçenekleri sunmaktayız. Siz de daha güzel ve gösterişli bir görünüme sahip olmak isterseniz, firmamızın hizmetleri arasında yer alan kilit taşlarını, ekonomik fiyatlar ile sipariş edebilir ve indirimlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ankara Parke Taşı 

Müşteri memnuniyetine son derece önem veren ve her zaman kaliteli hizmetler sunan firmamız, Parke Taşı olmak üzere farklı hizmetleri kolay ödeme seçenekleri ile indirimli olarak müşterilerine sunmaktadır. Firmamızdan Parke Taşını nakit olarak alırsanız, firmamızın indirimlerinden yararlabilmektesiniz. Aynı zamanda banka havalesi ve kredi kartı ise, diğer ödeme seçeneklerimizdir.

Parke Taşı Sipariş İrtibat Adresleri

Özellikle olarak diğer yer zemini taşlarından farklı olan ve kullanım avantajlarına sahip olan kilit taşları, firmamızın sizlere sunmuş olduğu farklı irtibat adresleri ile teslim edilmektedir.

Firmamızdan dilediğiniz ölçülerde ve renklerde Parke Taşı sipariş etmek isterseniz firmamıza, kurumsal şirket telefonlarımızdan veya direkt olarak müşteri temsilcimizin whatsapp numarasından ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda elektronik posta adresimizden bizlerle irtibat kurabilir ve indirimli Parke Taşı siparişi verebilirsiniz. Eğer Parke Taşı modellerini görmek isterseniz, online olarak internet sitemizi ziyaret edebilir ve detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

bottom of page