top of page

Biz Ne İş Yaparız?

Hizmetlerimize buradan bakabilirsiniz*

Daha detaylı bilgi için hizmetin başlığına tıklarsanız daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 Kilit taşı özellikle dış mekanlarda yer döşeme malzemesi olarak kullanılan bir yapı elemanıdır. Peyzaj projelerinde farklı alanlarda kullanılan yapı malzemeleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Yer döşemesinde kullanılan bu ürün sayesinde farklı şekil ve figürleri oluşturmakta mümkün olmaktadır. Farklı renk ve desenlerle üretilen bu malzeme ile oldukça şık ve etkili mekan oluşturmak mümkün oluyor. Bu özelliği ile de peyzaj projelerinde bahçe ve parkların düzenlenmesinde çok etkili bir şekilde kullanılıyor. Kilit taşı fiyatları Ankara uygun olması da büyük avantaj sağlıyor.

 Ayrıca bu malzemenin faklı kullanım alanlarına uyum sağlaması ve kolay döşeme imkanı olması ile de tercih edilmektedir. Kilit taşı çeşitleri ve renkleri ile farklılık gösterse de genel özellikleri ile farklı iklim koşullarına da uyum sağlaması ile bilinmektedir. Çok fazla imkan sunan bu Kilit taşı fiyatları Ankara ile de kullanıcı ve proje uygulayıcısına kolaylık sunuyor. Yağış alan bölgede de kurak güneşli bir bölgede de rahatlıkla kullanılabiliyor. Bu özelliği ile dış mekan kullanımına büyük ölçüde olanak sağlıyor. 

 Kilit taşı Döşemesi ve Uygulaması

 Kilit taşı döşemeleri Kilit taşı ustası tarafından daha önce belirlenmiş olan proje doğrultusunda uygulanmaktadır. Bu uygulama aşamasında basit ama dikkat gerektiren konularda hakim olan Kilit taşıustası döşeme işlemlerini yapmaktadır. Bu malzeme hem çim bir alanda yer alan yol yapımında, hem bir otopark düzenlemesinde hem de geniş bir sert zemin düzenlenmesinde tercih edilebilmektedir. Hangi alanda kullanılırsa kullanılsın düzgün bir zemin üzerine Kilit taşıdöşemeleri Kilit taşıustası tarafından yapılmaktadır. Böylece sağlıklı bir kullanım imkanı sunan zemini oluşturmak mümkün olmaktadır.Kullanıldığı tüm alanlarda farklı renkleri kullanılarak desen çalışmasında da imkan veren malzeme etkili ve doğru teknikle kullanılmalıdır. Kilit taşı fiyatları Ankara ve sağlamış olduğu olanaklar ise rahatlıkla birçok alanda kullanıma uygundur. Kilit taşı döşemeleri Kilit taşı ustası tarafından tüm teknik bilgi ve beceriler ile başarılı bir şekilde yapıldığında ekin bir kullanım alanı oluşturmaktadır. Çok kullanılan bu ürün ile oldukça çeşitli ve renkli kullanım alanları oluşturmak mümkün ve kolay olmaktadır.

Dikdörtgen Taşı

Dikdörtgen parke taşı Yine parke taşları arasında en eski ve ençok modellerden birisidir . Kare taş gibi ilk üretilen parke taşlarından birisidir.Şimdiki modelleri prelenmiş ve renklendirilmiş olarak çevre düzenleme çalışmalarında yerini süslemektedir. 8cm kalınlığında 20cm x30 cm ölçülerinde 8 cm kalınlığında üretilmektedir. Sarı, gri, pembe ve kırmızı renk alternafileri birleştiğinde modern desenler ortaya çıkacaktır. Sizlerde dikdörtgen parke taşı almak ve uygulama işlemleriniz için bizi arayın

Bahçe düzenleme mülklerimizin olmazsa olmaz çalışmlarındandır.

Bahçe düzenleme çalışmalarının ilk aşamalarından birisi hem sınır belirleyici olacak olan hem mülkümüzü dış faktörlerden koruyacak olan bahçe duvarlarımız olacaktır.

KÜP TAŞI

Küptaş uygulama sırasında sekizgen ve kare taşları ile birleştirilerek de uygulana bilen küptaş çok tercih edilen bir modeldir. Küptaşın granit olanlarıda vardiır. Küp taş 8 cm kalınlığında bir çok farklı renkde üretilerek döşeme yapılacak alana ayrı bir hava katmaktadır. Sizlerede küptaş almak için bizi aramanız yeterli .

"L" TAŞI

İsminden de anlaşıldığı gibi L şeklinde 8 cm kalınlığında kırmızı, gri,pembe,beyaz  renklerde üretilen L taş diğer parke taşı çeşitlerine göre biraz daha dikkat çekmektedir. L  taş 20x20 ebatlarında 1 m2 ye 36 adet düşecek şekilde üretilmektedir.

Beşgen TAŞ

22x28 Ebatında 8cm kalınlığında dekoratif kilit taşı.

Altıgen TAŞ

22x28 Ebatında 8cm kalınlığında dekoratif kilit taşı.

Sekizgen TAŞI

22x28 Ebatında 8cm kalınlığında dekoratif kilit taşı.

Elips TAŞI

Elips taşı otopark ve yürüme yolları gibi alanladar geniş dalgalı desenleri ile dikkatleri çeken elips parke taşı modeli otopark alanlarında da uygulanmaktadır. Kilitli yapısı sayesinde kolayca açılma yapmayan elips kilit taşı modeli 6 cm 8 cm kalınlıgında kırmızı, beyaz, sarı, gri gibi farlı renklerde üretilmektedir. 1 m2 ye 26 adet düşen elips kilit taşı uygulaması da oldukça basit olup uygulandığı alanlarda lüks bir görüntü saglayacaktır.

Kare TAŞ

Bilinen en eski çevre düzenleme ürünlerinden olan kare taş günümüzde yenilenen pres ve renk seçenekleri ile daha dekor bir hale gelerek hala sıklık la tercih edilmektedir. 6 Ve 8 cm aralıkların da 2 farklı boyutta üretilen Kare taş sarı, kırmızı, gri, beyaz gibi renk seçenekleri de mevcuttur. Uygulama sırasında farklı renk seçenekleri ile de göze hoş gelecek modeller verilebilir.  1 m2 ye 11 adet kare taş düşmektedir. Sizler de Kare taş almak ve uygulama yaptırmak için bizi arayın..

Antik TAŞ

22x28 Ebatında 8cm kalınlığında dekoratif kilit taşı.

Baklava TAŞI

3 Farklı renklerde üretilen parke taşı çeşitlerinden birisi olan baklava desenli parke taşı diğer taş çeşirlerinin arasında en dinamik en dikkat çekeni diye biliriz. Baklava desenli parke taşı lüks yapılarda görmek mümkündür. 3 farklı rengin birleştirilerek uygulamasında yapraklı çiçek görünümü görünecektir. 1 m2 ye 27 adet düşen baklava desenli parke taşı 8 cm kalınlığında sarı, kırmızı, gri, beyaz renklerde üretilmektedir.

bottom of page