top of page

Bahçe Düzenleme

Bahçe düzenleme mülklerimizin olmaz sa olmaz çalışmlarından olan Bahçe düzenleme çalışmaları diğer büyük sitelerdeki çalışmalar biraz daha göze batmaktadır. Peki Bahçe düzenleme konusunda sizlere ne gibi hizmetler veriyoruz.

Bahçe düzenleme çalışmalarının ilk aşamalarından birisi hem sınır belirleyici olacak olan hem mülkümüzü dış faktörlerden koruyacak olan bahçe duvarlarımız olacaktır.  Bahçe duvarı yaptırmak maliyetli ve teferruatlı bir iştir.Artık eski priket duvar ahşap kalıplardan yapılan bahçe duvarların yerini çelik kalıplardan oluşan kendiliginden desenli ve küpeşteli bahçe duvar modelleri almış durumda ve çelik kalıplardan oluşan bu bahçe duvar modelleri 20 yıl dan uzun bir süre de kalıcı olacaktır. Ayrıca bu bahçe duvar modelleri arasında taş duvar, tugla desen, osmanlı deseni gibi seçeneklerin yanı sıra istediginiz model desenleri bahçe duvarlarınıza yansıta biilirsiz.Ve bahçe duvarınızın üzerine panel çit ve ya ferforje yaptırarak güvenlik seviyenizi yükselte bilirsiniz.

Bahçe düzenleme oldukça kapsamlı bir iştir çok fazla kalem iş vardır. Bahçe duvarı çalışmasından sonra bahçe düzenleme işlerini kalemlere ayırmak peyzaj alanını sert zemin yapılacak alanları bir birinden ayırmak için bahçe bordür taşı döşemesi yapılmaktadır. 50x20x10 ebatlarında kırmızı ve gri renklerde üretilen standar bahçe bordür taşları farklı modellerinde olanı bulmak mümkündür bu bordür taşları saglam bir uygulama ile uzun yıllar kalıcı olacaktır. Bahçe düzenleme çalışması yaparken bordür taşlarınızın Tse belgeli olmasına dikkat ediniz.

Bahçe düzenleme işlerinin sert zemin döşemelerinde bir çok farklı model taş çeşitleri bulmak mümkündür bunların en çok tercih edilen modelleri ise otopark alanlarında çok fazla tercih edilen parke taşı modelleri bahçe düzenleme çalışmalarına renk katacaktır. Ankara bahçe düzenleme konusunda otopark alanlarına uygulanan parke taşı ile yürüme yollarına uygulanacak taş çeşitlerini ayrı tutarak daha estetik bir görüntü saglaya bilirsiniz. Yürüme ayollarına baklava desenli parke taşı, elips parke taşı  ve diğer parke taşı modellerinden uygulata bilirsiniz.

Bahçe düzenleme denilince akla ilk gelen kuşkusuz çim ekimi yani peyzaj çalışmaları çim ekimi konusunda önünüzde iki seçenek olacatır. Bunlardan birisi hazır çim bahçeniz 2gün içersinde yem yeşil bir alana dönecektir. Bir digeri de dogal ekim olan çim ekimi bahçe düzenleme konusunda en uzun ömürlü olanı dogal çim ekimi olacaktır. Fiyatlandırma konusunda aralarında ufak tefek rakamlarda olsa bahçe düzenleme dogal çim ekimi ömrü daha uzun olacaktır. Bu arada çim ekimi yaptırmadan önce otomatik sulama yaptırarak hem zaman dan hem su konusun da da tasarruf ede bilirsiniz.

Bahçe düzenlemelerinizde balkon kısımlarına ya da yürüme yollarına tercih edebileceginiz ürünlerden bir tanesi de karo taşı modelleri günümüzde yeniliğe açık üretici firmalardan birisi olan firmamız yeni model 40x40 ebatlarında ve diğer farklı ebatlarda karo taşı seçenekleri sizleri bekliyor.

Sizlere Ankara bahçe düzenleme konusunda hizmet veren firmamız kendi üretimi olan ürünlerle hizmet vermeye devam ediyor. Ankara bahçe düzenleme yaptırmak ücretsiz keşif yaptırmak fiyat almak için bizi arayarak fikir alış verişinde buluna bilirsiniz.

bottom of page