top of page

Ankara Parke Taşı

              Kaplama işlemleri kategorisinde üst düzey çözüm yöntemlerini sizler için bir araya getiren ustalar, renk ve desen çalışmaları seçenekleriyle Ankara parke taşı kategorisinde, yeni çalışmaları bir araya getirmektedir. Kilit taşları, yoğun yapıları nedeniyle, suyu dışarı bırakmaktadır. Suyu dışarı bıraktığı için, suyun birikmesini önlemektedir. Ara boşluklara ince kum sıkıştırılmaktadır. Üst kısımda biriken su, ustalar tarafından verilen meyil sayesinde, yol kenarındaki oluklar sayesinde kanalizasyona ulaştırılmaktadır.

            Çamurlaşmayı ve su birikintilerini önleyen Ankara parke taşı çalışmaları, kullanılamaz halde olan birçok geniş alanı, kullanılabilir hale getirmektedir. Spor alanları, çalışma alanları, fabrika alanları, eğitim alanları ve park alanları, bu çalışmalarla fonksiyonel özelliklere kavuşmaktadır. Kolay kullanım seçenekleriyle hazırlanan bu taşları, her zaman için en iyi şekilde kullanabilirsiniz. Renk, tasarım ve özellik bakımından, birçok ürüne göre uzun yıllar kolay kullanım özelliklerine sahip Ankara parke taşı çalışmaları, ağır yükleri kolaylıkla kaldırmaktadır. Otomobiller, iş makineleri ve kamyonlar, bu kategoriye girmektedir. Açık oto parkların zemin çalışmalarında, bu taşların kullanımı, kaliteli çalışmaları ortaya çıkarmaktadır. 
 
Desen Özellikleri Uyumludur
 
            Bahçe düzenlemelerinde, renk ve tasarım uyumu çok önemlidir. Renk ve tasarım uyumu parke taşı Ankara konusunda, en iyi çalışmalar, etkileyici bahçe tasarımının en önemli konusudur. Peyzaj çalışmalarında, süs bitkilerinin ve ağaçların renk özellikleriyle uyumlu zemin döşemesi, görsel olarak mükemmel çalışmaların meydana gelmesini sağlayacaktır. Dikdörtgen prizma, elips, beşgen, sekizgen, klasik ve L şeklindeki taş seçeneklerini, zemin kaplama kategorisinde tercih edebilirsiniz.

            Uyumlu özelliklerinin yanı sıra, değiştirilebilir özellikleri, bu ürünlerin tercih edilmesinde birinci derecede etkili olmuştur. Harç kullanılmadan döşenen ve istenildiği zaman yenilenebilen bu taşlar, büyük ilgi görmüştür. Asfalt çalışmalarına göre daha ekonomik olan bu zemin döşeme parke taşı Ankara seçenekleri, asfalta göre ve diğer zemin çalışmalarına göre daha şık bir görüntüye sahiptir. 

Bütün Hava Koşullarına Dayanabilir

            Kullanışlı özellikleriyle tercih edilen bu taşlar, kötü hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Oto parklarda rahatlıkla kullanılabilir. Ağır vasıtaların ağırlığına dayanabilen bu taşlar, renk özelliklerini uzun süre koruyabilir. Etkileyici parke taşı Ankara tasarımlarında, zemin kaplama işlemlerinde en çok tercih edilen kaplama taş seçenekleri, bu taşlardır. Kolay satın kategorisinde çözüm üreten firmamız, döşeme işlemlerini kısa zamanda bitirmektedir. Çevresel çalışmalarda tercih edilen bu özel malzemeler, aylarca karın altında kalsa bile her hangi bir zarar görmemektedir. Presleme esnasında karıştırılan özel nem koruyucu madde, yağmur ve kar gibi etkenlerden etkilenmesini önlemektedir. 

Kilit Taşı Ustasını
Hemen Ara
EMAIL
Çalışma Saatleri

7/24

bottom of page