top of page

Bahçe Taşı Modelleri

Bahçe taşı modelleri mülklerinize en uygun bahçe taşı modellerini bulabileceğiniz web sitemizde aynı zamanda işçilik dahil de hizmet alabilirsiniz. Bahçe taşı döşemelerini emsallerin dışında yeni model bahçe taşı modelleri ile kaplamaya ne dersiniz? dekor bahçe taşı modelleri gerek yürüme yollarında gerek otopark gibi alanlarda çevre ile son derece uyumlu bir görüntü çizerek dekoratif görünümü en üst düzeye çıkarıyor.Bahçe taşı modelleri arasında bin bir çeşit ürün mevcut olup bunlar arasından en yakışını ve bütçenize en uygun olanı seçerek mülkünüz ile çevrenize daha bir güzel bir görüntü sunarak mülkünüzün değerine değer de kata bilirsiniz. Peki bahçe taşı modelleri nelerdir ?

EN UZUN ÖMÜRLÜ  BAHÇE TAŞI MODELLERİ

Bahçe taşı modelleri öncelikle taş döşemesi yapılacak alanı göz önünde bulunduralım ve dış cephe ile uyumlu bir taş modeli olmasına dikkat edelim görsellik elbette herkes için oldukça önemlidir. Bahçe taşını hangi amaçla nerede kullanacağınız da oldukça önemlidir. Eğer yeşil alanlarda yani çim ekili bölgelerde patika bir yürüme yolu düşünüyorsanız bu nokta da sizlere önerimiz kayrak taşı olacaktır. Tamamen bahçe düzenleme taşı modelleri arasında tamamen doğal bir ürün olan kayarak taşı modelleri daha çok lüks yapılarda göre biliriniz hem yer döşeme hem bahçe duvarı kaplamalarında da tercih edilen bir bahçe taşı modelidir. Uygulaması ince ve tamamen profesyonellik gerektirir.

BAHÇE DEKORASYONLARINIZ SANATA DÖNÜŞSÜN

Bahçe taşı modelleri yukarı da belirttiğimiz gibi 1001 çeşit taş dünyası vardır. Bunların için küçük beyaz  çakıl taşları ile de bahçe işlerinde küçük süslemeler yapılır. Ancak biz bu yazımızda sizlere bahçe düzenleme çalışmalarında gerekli olan sert zemin çalışmalarında tercih edilen bahçe taşı modellerini sunuyoruz. Ve sizlere önere bileceğimiz bir diğer bahçe taşı modeli de andezit taşı olacaktır. 1 m2 si işçilik dahil 100 TL gibi rakamları bulan andezit taşı oldukça uzun ömürlü bir uygulama olup temizliği de son derece basittir. Uygulaması kayarak taşı ile neredeyse aynıdır. Ancak bu iki bahçe taşı modeli için profesyonel bir usta bulma şansınız oldukça azdır. Andezit taşı da yer ve duvar kaplamalarında uygulana bilir.

İŞÇİLİK DAHİL EKONOMİK FİYATLAR

Bahçe taşı modelleri yürüme yolları bu çalışmada alanın topraktan bağımsız çalışması için kenarlara 2 taraflı bahçe bordür taşı döşemesi yapılır. 50*20*10 ebatlarındaki bahçe bordür taşı karşılıklı olarak döşenir ve içerisine döşenecek yürüme yolu taşı ölçülerine göre kod alınarak uygulanır. Bu uygulama sırasında içerisine sıkıştırma malzemesi sererek ilerleyen zamanlarda çökme yapmasını engelleye bilirsiniz. Bahçe taşı modelleri arasından yürüme yolu taşları içinde 16 adet farklı modellerden oluşan beton parke taşı modellerinden birisini seçe bilirsiniz. Buradan sizlere şunun garantisini vere bilirim ki bu bahçe taşı modelleri arasında en uzun ömürlü ve en ekonomik olanı kesinlikle ve kesinlikle bahçe parke taşı modelleridir. Bahçe taşı modelleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve uygulama hizmetleri için bizi aramanız yeterlidir.

Kilit Taşı Ustasını
Hemen Ara
EMAIL
Çalışma Saatleri

7/24

bottom of page