top of page

Bahçelere Kalıcı Çözümler

Bahçe döşeme taşları ve fiyatları peyzaj çalışmalarının yanında yapılması gereken bahçe, otopark, yürüme yolları gibi alanların imalatı sırasında gerek duyulan bahçe düzenleme taşları fiyatları konusunda da neredeyse her bütçeye uygun modellerde bahçe düzenleme taşı bulmak mümkündür diye biliriz. Bahçemizde sert zemin çalışması için ayıracağımız belirli birkaç nokta vardır. Bunların başın da gelen ve kesinlikle toz, çamur olmamasını istemediğimiz yürüme yolları ve otopark gibi alanlar hem araçlarımız hem kendi temizliğimiz için son derece önemlidir. Onun için ilk sert zemin çalışması yapılması gereken alanların başında gelmektedir.

Bahçe Döşeme Taşları Ve Fiyatları

Bahçe döşeme taşları alanlarına göre farklı ebatlara ve desenlere bürünen bahçe döşeme taşları kullanım avantajları çok yüksek olup döşeme yapılana alanda çevresinde oldukça modern bir görüntü sunacaktır. Ancak bahçe döşeme taşları arasında seçim yaparken son derece dikkatli olmalısınız ve ne istediğinizi tam olarak bilmeniz gerekir. Doğal taş mı dökme taş mı kalite konusunda enine boyuna tartışılacak bir konu diye bilirim sizlere doğal taş da sonuçta işlem görerek şekillendiriliyor. Dökme taşlarda ancak günümüz teknolojisinde üretilen dökme taşların sağlamlığı diğerine göre bir adım daha öne çıkmaktadır. Bahçe döşeme taşları özellikle yer döşeme çalışmaları arasında doğal taş olarak kullana bileceğiniz kayrak taşı ve granit taş dışında pek fazla sağlıklı bir seçenek bulunmamaktadır. Ancak bahçe döşeme taşlarınız arasında duvar bahçe duvarı kaplama ihtiyaçlarınız var ise doğal taş olarak önünüzde çok fazla seçenekler olacak bahçe döşeme taşları fiyatları 2018 yılında en ucuz olanı malzeme işçilik dahil 25/30 TL olan bahçe parke taşı döşemeleridir. Ancak doğal taş gibi seçenekleri de değerlendirmek isterseniz 1 m2 si için en az 60 /70 TL gibi rakamları gözden çıkmanız gerekecek

Bahçe Döşeme Taşları ve Önerileri

Peki bahçe düzenleme çalışmalarında hangi taş nereye uygulanır? Ve en önemlisi kalıcı bir çözüm üretmek adına doğru taş seçimini nasıl yaparız?  Öncelikle bahçe düzenleme taşları arasında yer alan taşları bir hatırlayalım bahçe parke taşı modelleri 6 ve 8 cm den oluşur bütün yapılarla uyumlu renk seçenekleri ve farklı modellerde olanını bulmak mümkündür. Bahçenizde hem yeşil alan hem sert zemin olarak kullana bileceğiniz bir alana ne dersiniz? O halde çim taşı tam sizlere göre özellikle küçük bahçelerde daha sıklıkla tercih edilen bir üründür çok fonksiyonlu bir taş modelidir. Bunlarla birlikte firmamızdan malzeme işçilik dahil olarak hizmet ala bileceğiniz ürünler. Bahçe parke taşı döşemesi, bahçe bordür taşı, bahçe döşeme taşları arasında yoğun olarak tercih edilen 40*40* ebatlarında yeni model karo taşı ile bahçe döşeme taşlarınız için işçilikli hizmet ala bilirsiniz.

Kilit Taşı Ustasını
Hemen Ara
EMAIL
Çalışma Saatleri

7/24

bottom of page