top of page

İncek Bahçe Duvarı

İncek bahçe duvarı İncek bahçe duvarı ustası Desenli bahçe duvarı yükseklikleri istenilen metrajlara göre yükselen kendiliğinden desenli olan bu bahçe duvarı modelleri diğer yapılara göre daha dayanıklı ve ömrü son derece uzundur. Desenli bahçe duvarı duvar kaplamalarına gerek duymaz çelik kalıpların içerisine yerleştirilen bahçe duvarı desenleri içerisinde beton dökülerek desenin çıkması sağlanır bir çok püf noktası bulunan İncek bahçe duvarı yapımın süresi de iş metrajına ve alanlara göre değişmektedir. İncek bahçe duvarı maliyetli olmasının nedenleri arasında ham maddelerinin demir ve beton olması diye biliriz. İncek bahçe duvarı yapımında en önemli detaylardan birisi de bahçe duvarı imalatı yapılırken demir donanımının düzenli yapılmasıdır. Yüksekliğe göre bahçe duvarı yapımı sırasında demir tonajı ve ölçüleri artmaktadır.

İncek bahçe duvarı Ankara’nın yaşanıla bilir en güzel bölgesinden birisi olan İncek de daha önce bahçe duvarı konusunda birçok referansa imza atan firmamız tüm bu çalışmaları söz verilen günde eksiksiz ve müşteri memnuniyeti ile teslim etmiş durumdadır. İncek bahçe duvarı maliyetli bir iş olduğunu daha önce söylemiştik peki bahçe duvarı maliyetini nasıl düşüre biliriz? Bu birazda isteyeceğiniz modellere bağlıdır. Betonarme bir bahçe duvarı yapımı ahşap kalıplarla da çelik kalıplarla da neredeyse aynıdır.

Yalnız ahşap kalıplarda desen olmaz ve sonradan üzerine taş kaplama gereği duya bilirsiniz. Bu seçenekler de size ayrı bir maliyet demektir.Eğer ilerleyen zamanlarda bahçe duvarınıza kaplama yaptıracaksanız düz desenli bahçe duvarı modeli sizin için en uygun seçenek olacaktır.Betonarme bir bahçe duvarının maliyetini ancak duvar istenilen bahçe duvarı yüksekliğini düşürerek sağlaya bilirsiniz. Ankara içersinde 1 m yüksekliğinde standart bir bahçe duvarı m2 fiyatları 120/150 TL aralıkların dadır. Diğer ucuz bahçe duvarı seçenekleri arasında günümüzde artık çok fazla tercih edilmese de bims duvar modelleri de mevcuttur. Ömrü betonarme bahçe duvarı kadar olmasa kısa vadelerde işinizi görecektir. Sizlere İncek bahçe duvarı ve incekte diğer çevre düzenleme işlerinde hizmet veren firmamızı arayarak bahçe duvarı konusunda hizmet ala bilirsiniz.

bottom of page