top of page

Kaliteli İşçilik

Kilit taşı fiyatları Ankara uygulama dahil 25/30 TL + KDV aralıklarında fiyatlandırılmaktadır fabrikasından halka en ekonomik fiyatları sunan firmamız kilit taşı işçiliğinde de sektöründe Ankara içerisinde sayısız referanslara ulaşarak 2018 yılı içerisinde de kilit taşı fiyatları konusunda Ankara da en ekonomik fiyatları sunmaya devam ediyor. Betonun baskılanarak şekillenmesinden elde edilen kili taşı modellerini kimyasal toz boya karışımları ile de renklendiriyoruz. Renkli kili taşı modelleri ile de alanlar daha dekoratif bir görünüme sahip oluyor. Kilit taşı modelleri her alan için farklı ebatlarda farklı görünümlerde üretilmektedir. Zaman, zaman bazı bölgelerde özellikle de otopark alanlarında açılma yapan dağılmaya yüz tutmuş kilit taşı modellerinden görmek mümkündür. Bunun en başta gelen sebebi modelleri alanlara göre tercih etmemek ve biraz da işçilik konusundaki yetersizlik diye biliriz.

 Kilit taşı döşemesindeki alanlara göre seçim konusunu biraz daha detaylandıralım. Kilit taşı ismi çatısı altında toplamda 16 adet farklı şekillerde kilit taşı üretimi yapılmaktadır. Bu 16 adet model arasında otopark için farklı yürüme yolları için farklı modellerde kilit taşı üretimi yapılır. Ancak yürüme yolları için üretilen kilitli yapıya sahip olmayan taş modelini otopark alanına uygulasak bu kilit taşı modelinin zamanla açılması, kayması kaçınılmaz bir sondur. Kilitsiz yapıya sahip parke taşı modelleri üzerinde araç çıkar kırılma yapmaz ancak araçların üzerinde yapacakları manevralar yüzünden taşlar kesinlikle dağılacaktır.

 Onun için araç trafiğine el verişli modellerden birisi olan Aşık taşı modeli S taşı modeli gibi taşları seçmeniz sizin için bir avantaj olacaktır. Yürüme yollarına da dekor parke taşı 3 boyutlu kilit taşı modeli tercih edebilirsiniz. Bu kilit taşı fiyatları Ankara  neredeyse aynı diye biliriz. Ancak kilit taşı fiyatlarını artıracak konulardan birisi örme işlemi gerçekleştirilecek alandaki sorunlardır. Kilit taşı yapımı alanı güçlendirilmesi taşın örülmesi yapılacak alana uzak olması gibi, gibi nedenler kilit taşı işçilik dahil fiyatları artıra bilir. Normal bir alanda Ankara içerisinde işçilik dahil kilit taşı fiyatları 25/30 TL gibi rakamlardadır. Ancak Kilit taşı yapımında gerek duyulan bordür taşları bu fiyatlara dahil değildir. Bordür taşı döşemesi de çimento ve kum gerektiren bir uygulamadır. Altına yastık betonu atılarak yapılır. Ve derz araları bir birine geçmeli şekilde uygulaması yapılır. Küçük alanlarda standart bahçe bordür taşı yeterli olacaktır. Kilit taşı fiyatları Ankara konusunda bizi arayarak anahtar teslim hizmet ala bilirsiniz.

bottom of page