top of page

Kilit Taşı Ankara

Kilit taşı Ankara başkentin 25 ilçe ve mahallesinde Ankara kilit taşı konusunda hizmet veren firmamız ayrıca diğer çevre düzenleme işlerinde de faaliyet göstermektedir. Yüz ölçümü 20 cm kalınlık değerleri ise 6 ve 8 cm kalınlığında bulunan kilit taşı Ankara modelleri çalışma yapılacak olan bölgelere göre farklı ebatları uygulata bilirsiniz.  Peki hangi bölgelerde kilit taşı Ankara modeli uygulana bilir? Kilit taşı Ankara dış mekan güzelleştirme adına yani çevre düzenleme adına sert bir yapıya sahip olduğu için sert zemin çalışmalarının tamamında tercih edilmektedir. Kilit taşı Ankara kullanım avantajlarından birisi de kayma yapmaması kilit taşı Ankara örüldüğü alan temiz ve dekoratif bir görünüme sahip olacaktır. Kilit taşı Ankara fiyatları ise yaptıracağınız çalışmanın boyutuna alanın şekline göre değişmektedir.

Sağlam olmayan çökmeye el verişli bir otopark alanı site, apartman gibi alanların büyük sorunlarından birisidir. Defalarca tadilat yapılmasına rağmen bir türlü istenilen düzeni veremeyen bu kilit taşı Ankara çalışmalarının çökmesine, kaymasına, açılmasına neden olacak birkaç faktör vardır. Çökmelere neden olan sebep kesinlikle kilit taşı Ankara zeminidir. Düzensiz bir kilit taşı Ankara zeminin de büyük alanlarda öbek, öbek çökmeler meydana geldiğini göreceksiniz ve neredeyse her yaz bu kısımların tadilatı ile uğraşılır bu da her sene ayrı bir bütçe her sene ayrı bir emek demektir.

Bu tarz sorunların çözümlerin birisi de kilit taşı Ankara komple sökülerek zeminde güçlendirme yapılması güçlendirme olarak önünüzde iki farklı seçenek olacaktır. 1nci ve kesin çözüm olan beton atılması biraz uğraştırıcı ve maliyetli olacaktır. Beton atılacaksa kilit taşı Ankara ya ne gerek var diye düşüne bilirsiniz. Ancak çatlamayan, deforme olmayan beton yoktur. Ve tadilatı kilit taşı Ankara kadar da basit olmayacaktır. Diğer 2nci seçenek ise dolgu malzemesi ise sıkıştırma yapılmasıdır. İkisi de sizi kesin çözümlere ulaştıracaktır. Ve bu çalışmalardan sonra sökülen Kilit taşı Ankara temizlenerek tekrar uygulana bilir.

Sökülüp tekrar uygulanacak kilit taşı Ankara modeli mutlaka titizlikle temizlenmelidir. Sökülüp tekrar örülecek olan kilit taşı Ankara temizlenmesindeki amaç ise taş döşem işleminden sonra üzerine serilen mil kumların zamanla taş aralıklarına yapışması ayrıca bu sayede de taşların tamamen sıkışması sağlanır ancak sökülüp tekrar uygulama sırasında temizlenmese kilit taşı Ankara bir birini sabitleme özelliğini yitirerek özelliğini kaybedecektir. Ve kilit taşı Ankara aralıklarında göze batacak kadar açıklar meydana gelecektir.

Gelelim otopark alanlarındaki kilit taşı Ankara modelindeki açılmalara eğer otopark alanımızdaki kilit taşı Ankara çökme yapmadan sağlamca duruyor ama taşların arası olması gerekenden çok fazla ise bunun tek ve net bir cevabı vardır. Oda alana yanlış kilit taşı Ankara örülmesinden kaynaklıdır. Bu kilit taşı Ankara modelleri alanlara göre farklı modellerde üretimi yapılmaktadır. Bu modeller arasında kilitli yapısı olmayan modeller mevcuttur. Kilitlenmediği için araçların üzerinde manevra yapması Kilit taşlarının açılmasına neden olacaktır. Otopark gibi araç geçiş bölgelerine kilitli yapısı olan aşık taşı modeli ve ya S taşı modelini tercih edebilirsiniz.

Ankara Kilit Taşı
bottom of page