top of page

KİLİT TAŞI DÖŞEMESİ

Kilit taşı döşemesi Ankara içerisinde apartman ve site yönetimlerine kredi kartsız vade farksız taksit imkânı sunan firmamız başta kilit taşı döşemesi ve diğer çevre düzenleme işlerinde de faaliyet göstermektedir. Kilit taşı döşemeleri kalıcı bir uygulama olacağı göz önünde bulundurulursa kaliteli bir kilit taşı çeşit i ve uzman bir işçiliğe gerek duyulur. Kilit taşı döşemesi yaptırmak için bizi aradığınızda kilit taşı ustamız sizinle randevulaşarak belirlenen saatte ücretsiz keşif yaparak kili taşı döşemesi yapılacak alana geliriz. Ve Yapılacak olan kilit taşı döşemesi gözden geçirilir kilit taşı ustamız taş döşeme işlemleri hakkında sizlere gerekli bilgileri verecektir.

Kilit taşı döşemesi yapılacak alanda ölçüler alınır. Kilit taşı döşemesi için alanın m2 si önceden alınmalıdır. Onun içinde kilit taşı döşemesi yapılacak alan enine boyuna ölçülür. Ve kilit taşı döşemesi için gerekli metrajlar çıkarılır. Ve kilit taşı siparişleri verilir. İlk önce kilit taşı döşemesi için gerekli olan kilit taşı tozu serilir. 250 / 300 m2 lik bir kilit taşı döşemesi için 25/30 ton kilit taşı tozu yeterli olacaktır. Bu alanın şekline göre değişe bilir. Kilit taşı döşemesi için mutlak gerekli olan kilit taşı tozu fiyatları 2018 yılında 750/1000 TL Olarak fiyatlandırılmaktadır. Bu fiyatlar ek olarak talep edilemez kilit taşı fiyatları m2 olarak değerlendirilir. Ve bu fiyatlandırma içerisinde alanda bulunan logar ve diğer kapakların yükseltilmesi kilit taşı döşemesinin üzerine vurulan makine ücreti dahildir. Ortalama bir kilit taşı ve döşeme fiyatları 30 TL civarındadır.

Bu çalışmaların dışında kilit taşı döşemesinde gerek duyulan bir çalışmada bordür taşı döşemesidir. Ancak bordür taşı döşemeleri ayrı fiyatlandırılmaktadır. Standart bahçe bordürü döşeme fiyatları ise Ankara içesin de 20/25 TL aralıklarındadır. Bordür taşı kilit taşı döşemesi yapılan alana hem renk katacak hem taşlarımızın kayma gibi sorunlarını ortadan kaldıracak ayrıca bordür taşları ile kilit taşı döşemesi sırasında bahçenizin bir bölümüne de çiçeklik alanı yapa bilirsiniz. Bordür taşı olma dan  bırakılan çiçeklik bölümlerinden yağmur yağdığı zaman kum akıntıları kilit taşı döşemenizin kirlenmesine neden olacaktır.

 Günümüzde birçok farklı renkte kilit taşı üretilmesine rağmen bir çok alanda gri ve kırımızı kilit taşı modelleri görülmektedir. Bu renkli kilit taşı çeşitleri arasında fiyat farkı yok denile bilecek kadar azdır. Ancak bu küçük fiyat farkı yüzünden bir kısım ustalar bu uygulamaları tercih etmemektedir. Firmamız bu konularda kilit taşı döşemesinde alışılmışlıkların dışına çıkarak renk ücreti makine ücreti istememektedir. Sizlerde kaliteli bir kilit taşı döşemesini sizlere özel ödeme kolaylıklarından yararlanmak için bizi arayarak aynı gün ücretsiz keşif ekibimizden faydalana bilirsiniz.

Ankara Kilit Taşı
bottom of page