top of page

Kilit Taşı Fiyatları

Kilit taşı fiyatları Buhar kürlü beton parke taşı kum ve çimento karışımından elde edilen kamu ve özel mülk yapıların dış mekan düzenlemelerinde tercih edilen beton parke taşı modelleri yürüme yolları kaldırım , otopark gibi bölgelerde döşemesi yapılabilmektir.  Kilit taşı döşemeleri ekip halinde yapılamaktadır. Oldukça zor ve bir o kadar da yorucu bir işçilik gerektirir. 5 kişilik bir kilit taşı döşeme ekibi düz bir alanda günlük ortalama 250/300 m2 kilit taşı döşemesi yapalir. Kilit taşı döşemesi yapılacak alan öncelikle ustanın onayıından geçmesi gerekir. Yer zemini taş döşemesine ne kadar dayanıklı  ? Kilit taşı döşemesinde ilerleyen zamanlarda çökmeler ola bilirmi? Tüm bu sorularınızı kilit taşı ustasına sorarak fikir alış verişinde buluna bilirsiniz.

KİLİT TAŞI FİYATLARI

Kilit taşı fiyatları genelde ortak kullanım alanlarına yani apatman site gibi alanların ortak kullanım alanlarına uygulanan kilitli parke taşı modelleri fiyatları da oldukça ekonomik olup kilit taşı fiyatlandırılması da işin şekline ,metrajına ve nakliye bölgesine göre fiyatlandırılmaktadır. Kilit taşı fiyatların daki değişkenliklerinden en başlıca nedeni nakliye sorunları diye biliriz. Tonaj sınırından dolayı bir tırda en fazla 187 m2 kilit taşı nakliyesi yapılmaktadır. Nakliyeleler vinçli tır ile yapılamaktadır. Ve bunun için nakliye fiyatları biraz fazla diye biliriz. Ve 187 m2 altındaki metrajlar m2 hesabı değilde kabala bir fiyatlandırma yapıla bilir. Kilit taşı fiyatları Ankara içersinde işçilik dahil kilit taşı döşeme hizmeti almak istiyorsanız ve yeriniz 200 m2 üzerinde ise sizlere 1m2 kilit taşı işçilik dahil fiyatı 35/40TL Aralıklarında diye biliriz.

KİLİT TAŞI DÖŞEMESİ

İşçilik dahil kilit taşı yaptırmaya karar verdiğiniz de Ankara içi ücretsiz keşif ekibimiz aynı gün yerinde keşif yapmaktadır. Kilit taşı döşemesi yukarı da bahsettiğimiz gibi kuru ve oturmuş bir zemin üzerine inşaa edilmelidir. Bazı alanlarda sizinde gözünüze takılan çökme yapmış aralarından ot çıkmış kilit taşı döşemesi olmuştur. Tüm bu sorunların tek bir nedeni kötü bir zemin üzerine yapılan uygulamalardır. Bu tarz bir sorun ile karşılaşmak istemiyorsanız kilit taşı zemini mutlaka tesviye yaptırarak güçlendiriniz. Taş döşemesinden önce eğer zeminde yabani otlar var ise onların tesviyesini yaparak yine taş döşemesinden önce alana laylon sererek toprağın hava almasını bir nebzede olsa azaltarak istenmeyen otların çıkmasını engelleye bilirsiniz. Tabi beton bir zemin üzerine yapılacak kilit taşı çalışmasında bu tarz uygulamara gerek yoktur.

KİLİT TAŞI ANKARA

Kilit taşı Ankara ilçlerinin neredeyse tamamında ekonomik kilit taşı fiyatları ile hizmet veren firmamız hem kilit taşı Ankara satışı ve işçilik konusunda profesyonel bir hizmet vermeye devam ediyor. Alanlara göre farklı boyutlarda , ebatlarda üretilen kilit taşı Ankara modelleri arasında fiyat farkı yok denile bilecek kadar az diye biliriz. Kilit taşı Ankara modelleri  Elips taşı, dekor taş, 3d , S taş gibi farklı modelleri ile çevre düzenleme çalışmalarınızı süsleyecekledir. Sizler de Ankara içerisinde  Kilit taşı fiyatları konusunda bilgibi almak için hemen bizi arayın

Ankara Kilit Taşı
bottom of page