top of page

Kilitli parke

 Kilitli parke beğenilen bir model olan kilitli parke modelleri kauçuk modeli ve sert zeminler için beton modelleri mevcuttur. Kauçuk modelleri genelde çocuk oyun gurupları altına işlenmektedir. Ancak araç otopark ve yürüme yolları gibi alanlarda bu uygulama işinize yaramayacaktır. Beton kilitli parke modelleri çevre güzelleştirme çalışmalarınızda yer döşeme ürünü olarak kullana bileceğiniz beton elamanlarından birisidir. Kilitli parke modeline alternatif olarak da tercih ede bileceğiniz tercihler arasında karo taşı, andezit taşı, kayrak taşı gibi modeller yer almaktadır. Ancak bunlar arasında hem en uygunu hem en uzun ömürlüsü kilitli parke olur mu ? demeyin evet olur Kilitli parke fiyatları döşemesi yapılacak zeminlere ve m2 ölçülerine göre değişmektedir. Bir ucuz ve uzun ömürlü bir uygulama olmasına rağmen birçok avantajları da mevcuttur.

Kilitli parke bir beton elamanı dır. Betonun kalıplanıp preslenerek fırında pişirilmesinden elde edilir. Fırınlanmamış kilitli parke modelleri kalite puanı son derece düşük olup uygulama sonrasında kısa bir süre içerisinde kilitli parke modellerinde ki kırılmalar canınızı sıkacaktır. Aslında en kaliteli kilitli parke ile kalitesiz kilitli parke fiyatları arasında hiçbir fark yoktur. Sadece bilinçsiz yapılan alışveriş diyelim bir taş döşemesi deyimi diyenlerden iseniz en geç kilitli parke döşemesinden sonra en geç 3 yıl sonra diğer taşlarla arasındaki fark göze fazlası ile batacaktır. Hele bir de kilitli parke döşemeleri kaliteli bir ürün ve çalışma ile yapıldığında bu işlem ömürlük bir uygulama olduğu düşünülürse verilen para ve emeğin boşa gittiğini anlayacaksınız.

Kilitli parke yüzeyi yoğun kış temposuna karşına son derece dayanıklı olup aşınmaya basınca karşı da son derece de dayanıklıdır. Uygulama öncesi ve sonrası zemindeki değişikle hem araçlarınız için daha kaliteli bir mekan olacak hem çevre güzelliğinize güzellik katacaktır. Aslında harcanan para kadar mülklerin değerine de değer katan bir çalışmadır. Ödemeleri genelde apartman ve site yönetimleri tarafından yapıldığı için daire başı düşen bütçe son derece ekonomik olacaktır. Kilitli parke Ankara döşemelerinde bir çok referans sahibi olan firmamız ödeme kolaylıkları ve cazip fiyatları ile Ankara kilitli parke döşemelerinde sizlere hizmet veriyor. Ankara kilitli parke Ankara kilit taşı, Kilitli parke Ankara, ve diğer çevre düzenleme çalışmalarız için bizi arayarak bilgi ala bilirsiniz.

bottom of page