Kilitli Parke Taşı

Kilitli parke Kilitli parke taşı Bahçe ve veya araba yolları için Kilitli parke Kilitli parke taşı uygulatmak ister misiniz? Beton ve diğer kaplama ürünlerine oranla daha dayanıklı bir yapıya sahip olan Kilitli parke Kilitli parke taşı modelleri bakımı son derece basit olan bu taşlar oldukça da ekolojik dir. Donmaya karşı dirençli hava şartlarına karşı da son derece de dirençlidir. Kireçlenme yapmaz ve kiri barındırmaz temizliği son derece kolay olup uygulaması da bir oka dar ucuz dur. Kilitli parke Kilitli parke taşı bu kadar avantajın yanı sıra döşeme sonrasında çeyrek asır kadar yeni bir görüntü sunmaktadır. Kilitli parke Kilitli parke taşı döşemeleri yılda bir milyon metre kare den fazla yapılmak tadır. Bu rakamlara belediye çalışmaları da eklenirse kat ve kart artacaktır. Peki Kilitli parke Kilitli parke taşıçevre düzenleme çalışmalarında ne den şart? Sadece Kilitli parke Kilitli parke taşımı uygulaya biliriz?  Elbette hayır çevre düzenleme dış zemin çalışmalarında birçok farklı model yer almaktadır.

KİLİTLİ PARKE TAŞI

Yukarı da, da belirtimiz gibi Kilitli parke Kilitli parke taşı döşemesinden farklı zemin döşemelerine alternatif olarak farklı modellerdeki beton elemanları mevcuttur. Ve bu kilitli parke taşları arasında en çok ilgi çeken aşık taşı modelidir. Özel köşe yapıları sayesinde bir birisini tamamen sabitleyerek açılmalara karşı dirençli bir performans sergilemektedir. Ayrıca bu özelliği sayesinde ülkemizde otopark alanlarında en çok tercih edilen modeldir. Bir diğer Kilitli parke Kilitli parke taşı modeli ise elips Kilitli parke Kilitli parke taşı modelidir. Geniş dalgalı yapılara sahip olan bu taş modeli de otopark ve diğer alanlarda tercih edilmektedir. 1 m2 ye 26 adet elips taşı düşmektedir.

Klasik modellerin dışında güvenle tercih edebileceğiniz Kilitli parke Kilitli parke taşı modellerinden birsi de  S taşı dır. Aşık taşı gibi bir birini sabitleme özelliğine sahiptir. 1 m2 ye 40 adet S Kilitli parke Kilitli parke taşı düşmektedir. Ayrıca 60 mm ve 80 mm yüksekliğinde ve farklı renk seçenekleri mevcuttur. Kilitli parke Kilitli parke taşı modelleri arasında biraz pahalı olan ve en şık modeli arasında yer alan 3 boyutlu Kilitli parke Kilitli parke taşı modeli 3 rengin bir araya gelmesiyle uygulanan Kilitli parke Kilitli parke taşı uygulamasından sonra köşeleri bir yıldız şeklini alacak ve ortama şahane bir görüntü sunacaktır. Kilitli parke Kilitli parke taşı döşemeleri ve zemin düzenlemeleri hep aynıdır. Sadece modeller değişmektedir. Ancak bu kilitli parke taşları arasında fiyat farklılıkları bulunmaktadır. Sizlerde Ankara Kilitli parke Kilitli parke taşı fiyatları almak ve uygulama yaptırmak için bizi aramanız yeterli.

Uzman Demeyimi ile "Kilit Parke Taşı Ankara" Hizmetinizde

Sadece bizi aramanız yeterli.

Hizmetlerimiz
  • Facebook
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Kilitli Parke Ankara

© Kilitli Parke Ankara | Kandemir Web Tasarım

Kilit Taşı Ustasını Ara