top of page

Kolay Ödeme Garantili İşçilik

İşte kampanya işte kalite bahçe düzenleme taşları ve diğer çevre düzenleme işlerinizi kredi kartsız vade farksız elden taksitle yapmaya ne dersiniz. Büyük iş küçük iş ayırt etmeden faturalı çevre düzenleme işlerinizi kredi kartı olmadan kredi olmadan 5 taksite bölüyoruz ve bu süreçte işleriniz en az 3 yıl garantimiz kapsamında oluyor İnşaat sektörü konuya hakim olmayan arkadaşlar için her zaman büyük sorun olmuştur usta ile uğraşması kaliteli malzemeyi bulmak gibi nedenler çoğu zaman inşaat sektörüne karşı tedirginlikler yaratır.

 

KOLAY ÖDEME SEÇENEKLERİ

Ve Gelen ustalar sizlere 2.000 TL tutarındaki iş için bile 5 yıl garanti vermesi de oldukça cezp edici bir durumdur. Firma olmadan fatura kesmeden neyin peki neyin garantisidir bu ☺  çevre düzenleme çalışmaları apartmanlarda ve sitelerde kişi başı olduğu için pek yüksek görülmese de bireysel işlerde oldukça maliyetlidir. Örnek Eryaman, Batıkent, Çayyolu, Bağlıca gibi alanlarda 3 bloklu bir sitenin çevre düzenlemesin maliyeti 200/250 Bin TL gibi rakamları bulmaktadır. Varın hesabını siz yapın bu çevre düzenleme çalışmaları içerisinde bahçe duvarından tutunda kilit taşı, otomatik sulamasına çim ekimine kadar birçok kalemde iş vardır.

 

GARANTİLİ İŞÇİLİK

Kilit taşı döşemeleri çevre düzenleme çalışmalarında mutlaka gerek duyulan sert zemin çalışmalarının vaz geçilmez ürünlerinden ve firmamızın üretimine de döşeme işlemine de ağırlık verdiği işlerden birisidir. Yukarı da, da belirtilenler gibi sizlere kilit taşı fiyatları hakkında da ödemeleri hakkında da birçok alternatif ödeme seçenekleri sunuyoruz kilit taşında kalite çok önemlidir. Dediğimiz gibi ağır bütçelere neden olan işler olduğu için verim sürecide uzun olması gerekir. Bu verimi ala bilmek için de elbette kaliteden şaşmamak gerekir.

 

UYGUN FİYATLAR

Kilit taşı fiyatları diğer ürünlere göre oldukça ekonomik fiyatlarda dadır. Kaliteli kilit taşı döşemesi kaliteli bir otopark, yürüme yolu zeminine sahip olmanız için işe koyulmadan evvel zemine gerekli takviyeler yaparak daha kalıcı çözümler üretile bilir. Takviyeler derken bunlar herkesin bildiği mıcır serimi silindir gezdirme ve ya zemin betonu gibi uygulamalardır. 1 günde 4 kişilik bir kilit taşı ekibi ortalama 300 m2 kilit taşı örme işlemi yapa bilir. Ancak bu 300 m2lik alanın ince işçilikleri de neredeyse yarım günü almaktadır. Sizlerde bu bol avantajlı kilit taşı fiyatları için hizmet almak için bizimle iletişime geçerek aynı gün ücretsiz keşif ekibimizden yararlana bilirsiniz.

Kilit Taşı Ustasını
Hemen Ara
EMAIL
Çalışma Saatleri

7/24

bottom of page