top of page

Parke Taşı

Parke taşı estetiğin kalitenin ve ekonomik fiyatların bir araya geldiği buluşma noktası neredeyse bütün yapılar da parke taşı döşemeleri görmek mümkündür. Mülklerimizin çevresini çamurdan, topraktan, tozdan koruduğu gibi parke taşı uygulmasından sonra da son derece dayanıklı bir performansla uzun yıllar aşınma kırılma yapmadan ilk günkü kadar temiz bir görüntü sunacaktır. Parke taşı bir beton elemanıdır. Sıkıştırılarak kalıplanan ve preslenen parke taşları ağır darbelere karşıda son derece dayanıklıdır. Peki parke taşı fiyaları ne kadar ? Parke taşı döşeme fiyatları nelere göre farklılık gösterir.

PARKE TAŞI

Parke taşı fiyatları ne kadar ? parke taşı döşeme fiyatları nelere göre farklılık göstermektedir. Parke taşı döşemesinde en kaliteli ürün ile en kalitesiz parke taşı fiyatları arasında fark yok denile bilecek kadar az diye biliriz. Kaliteli parke taşı  Türk standardları ensititüsü ne kayıtlı yani TSE belgesine sahip üretim yapan parke taşı firmalarıdır. Peki pake taşı fiyaları ne kadar ? ve parke taşı fiyatları nelere göre belirlenir ? Parke taşı döşeme fiyatları taş döşemesi yapılacak alana ne kadar mesefade yıkıla biliyor ? bu parke taşı döşemesinde en önemli detaylardan birisidir.

Her ne kadar otomatik parke taşı imalatı yapılsa da istenilen sonuçlara bir türlü ulaşılamamıştır. Ne yazıkki parke taşları hala insan gücü ile döşeme yapılan alana el arabaları ile çekilmektedir. Onun için parke taşı döşemesi yapılan alana yakın bir yere indirilmelidir ki döşeme süresi aktif olarak hızlı sürün bunların dışında alanda yapılacak güçlendirme, parke taşı metrajı da parke taşı fiyatlarını değiştirecek maddeler arasındadır. Standart bir alanda Ankara içerisinde parke taşı döşeme fiyatları 25 TL Ve 30 TL aralıklarında değişiklik göstermektedir.

PARKE TAŞI DÖŞEMESİ

Parke taşı döşemesi verilen onca emek ve harcanan onca paranın bedeli elbette kaliteli bir hizmet ve profesyonel bir işçilik olması gerekir. Onun içinde uzman bir firma ile çalışmanız gerekiyor. Parke taşı döşemesi dışarıdan basit bir uygulama olarak görünse de döşenen parke taşları neredeyse ömürlük bir uygulama olduğu düşünülürse parke taşı döşemesi daha profesyonel bir işçilikle uygulanması kanatine varılır. Parke taşı modelleri oldulça zengin bir menüye sahiptirler üretici firmalar yeni modellerin üretiminde adeta kıyasıya bir yarış içerisinde diye biliriz.

 Bu zengin parke taşı menüleri arasında elips taşı, dekor taşı, L taşı, lamba taşı gibi seçeneklerle sizlerde alışılmışlıkların dışında farklı bir çevre düzenleme çalışmasına imza ata bilirsiniz. Ancak bu hususta diğer makalelerimizde de belirttiğimiz gibi alanlara göre farklı modellerde üretilen parke taşı çeşitlerinden nokta atışı ile en uygun parke taşı çeşitini seçmeniz gerekir.

Yalnız yukarı da da belirtiğimiz gibi parke taşı çeşitlerinizin TSE belgeli olmasına özenle dikkat etmelisiniz. Ankara’da parke taşı döşemesinde profesyonel hizmet veren firmalardan birisi olan firmamız apartman, site yönetimlerine sunduğu cazip ödeme kolaylıkları ile sizlere parke taşı döşemesi hakkında kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor.

Ankara Kilit Taşı
bottom of page