top of page

Gölbaşı Kilit Taşı

Gölbaşı kilit taşı farklı ebatlarda ve renkler de üretilen kilit taşı seçenekleri çevre düzenleme çalışmalarında mülklerinize deger katacatır. Peki Gölbaşı kilit taşı hangi alanlarda uygulanır. Uygulama alanında ne kadar kalıcı olur.  Gölbaşı kilit taşı döşemesi yapılacak alan da tesviye çalışması yapılması gereklidir.

 

Çökmeyecek bir alan Gölbaşı kilit taşı ömrünü uzatacaktır. Gölbaşı kilit taşı zemin tesviye işleminden sonra kenar bordür taşları uygulanmalıdır. Bordür taşı döşemesinden önce ölçüler net alınmalıdırki. Kenarlarda boşluk kalmasın bu boşluklar tek tarafda 5 cm aralıklarında kala bilir. Göbaşı kilit taşı döşemesi için önceliğiniz işinde uzman bir usta bulmanız olacaktır. Kilit taşı kalitesi konusunda tse belgeli olması yeterli olacaktır.

Zemin tesviyesi ve bordür taşı işleminden sonra  Gölbaşı kilit taşı döşemesi yapılacak alana taş kırıklarından oluşan Gölbaşı kilit taşı tozu serilir. Bu Gölbaşı kilit taşı tozu kaymaz ve sağlam bir zemin üzerinde çökme yapmaz Gölbaşı kilit taşı serme işleminden sonra mastar çekilir. Bu işlemin iki farklı uygulaması vardır.

 

Bazı ustalar boru ile mastar çeker bazı ustalar gel beri ile çeker ikisi de aynıdır. Gölbaşı kilit taşı ustanız bu sırada Gölbaşı kilit taşı üzerinde su birikimleri ve Gölbaşı kilit taşı görünümünde dalgalar olmaması için mastarı profesyonel olarak çekmesi gerekir bu işlem Gölbaşı kilit taşı döşemesinin en önemli püf noktası diye biliriz. Sizlerde Gölbaşı kilit taşı ustası ve Gölbaşı kilit taşı konusunda Gölbaşı ilçesinde sayısız refarans a ulaşan firmamızdan fiyat teklifi almadan karar vermeyin

Ankara'nın her ilçesinde kalite ve güven'i temsiz ediyoruz.

Sizlerde fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sincan'da kilit taşının adresi...

Çankaya

Çankaya'da ger çeşit taşın döşenmesi bizden sorulur.

Keçiören'de farkımızı ortaya koymaya hazırız.

bottom of page