top of page

Sincan Kilit Taşı

Sincan Kilit taşı alanlara metrajlara göre farklılık gösteren kilit taşı Sincan  fiyatları Sincan  içerisinde kilit taşı + işçilik olarak 25 tl ve 30 tl aralıklarında farklılık göstermektedir. Sincan Kilit taşı   neredeyse bütün üreticilerde aynı diye biliriz. 

Taş döşeme otopark alanlarında yürüme yolları gibi yelerin daha dekoratif ve dayanıklılık için tercih edilir. Yıkanması oldukça kolay olur. Kar yagdığı zaman tuz dökülmedi sürece Sincan kilit taşına zarar vermez.

Peki kilit taşı Sincan  fiyatları ne den farklılık göstermektedir. Bunlardan birincisi üretici firma ile Sincan Kilit taşı   döşenecek alanın arasındaki mesafe yani nakliye fiyatları farklılık göstere bilir. İkincisi olarak kilit taşı Sincan  döşenecek alan toprak ise sıkıştırma fiyatlara etki edebilir. Ayrıca taş ebatları da Sincan Kilit taşı   konusunda farklılık gösterir.

Sincan Kilit taşı   sadece işçilik fiyatları ise 8 – 10 tl aralıklarında değişmektedir.  Sizlerde Sincan ve ilçlerinde kilit taşı satın almak ve garantli işçiligimizden yararlanmak için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

bottom of page