top of page

Parke taşı fiyatları

Parke taşı fiyatları her yıl birçok referansa imza atan firmamız 2018 yılın da da yenilenen kadrosu ve ekonomik fiyatları ile de kilit taşı döşemesinde ve diğer çevre düzenleme işlerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Web sayfamızda görmüş olduğunuz resimlerin tamamı 2017 yılındaki referanslarımızdandır. Ankara içerisinde 20 yılı aşkın süredir. Parke taşı döşemesinde ve diğer çevre düzenleme işlerinde faaliyet göstermekteyiz. Herkes ten daha iyisini yaparız demiyoruz J ancak yerdin de göstere bileceğimiz sayısız referanslarımız mevcuttur.

 Daha önce belediye bünyesinde kontrollün onayından geçecek şekilde parke taşı döşeme hizmeti veren firmamız Keçiören, Yenimahalle, Sincan ve Çankaya gibi bölgelerin kaldırım çalışmalarında büyük metrajları işleri sorunsuz bir şekilde teslim edilmiştir. Ve 2005 yılından buyana belediye parke taşı döşemelerinin dışında şahsi işlerle de ilgilenmekteyiz. Ayrıca buradan şunu da özellikle belirtmek istiyoruz. Firmamız parke taşı döşemesi, kilit taşı gibi işleri alıp alt taşerona devretmez. Tamamını kendimiz yapmaktayız. İşin metrajına göre 20 kişilik geniş usta kadromuz ile parke taşı döşemesinde faaliyet alanlarımızı bütün Ankara ilçeleri kapsamaktadır.

İnşaat işleri konuya vakıf olmayan insanlar için her zaman belli başlı bir sorun olmuştur. Kimilerinde kandırılma korkusu kimilerinde işin iyi olmayacağı gibi sorunlar işi de olumsuz yönde etkilemektedir. Parke taşı döşemesi ve kilit taşı gibi çalışmalar da her ne kadar daire başına düşen paralar az görünse de yeküne vurulduğu zaman bir apartmanın çevre düzenleme maliyeti en az 10.000 TL gibi rakamları bulmaktadır. Ve bu rakamlar veriliyorsa sorgusuz sualsiz kaliteli bir hizmet almak herkesin hakkıdır. Onun için sizlere önerimiz neredeyse ömürlük olacak bir iş için çevre düzenleme firmanızı daha dikkatli seçmeniz olacaktır.

Peki kilit taşı ve parke taşı döşemesi için firma seçiminde firma seçimi nasıl olmalıdır. İnternette bunlarla alakalı bi çok web sitesi mevcut ve nereyse 10 tane farklı numara var. Bütün herkes üretici ve uygulamacı şöyle yaparız böyle yaparız.  Fabrikamız var imalat kendimizin ya  Ankara da bu kadar kilit taşı fabrikası mı var J fabrika sahibi taş mı döşüyor işin başka bir boyutu da sayfada adres bile yazmıyor ve fiyat alırsınız 200 m2 kilit taşı döşemesi için merdiven altı bir fiyat ama garanti tam 5 sene J ee garanti işi nasıl olacak ustam bizim sözümüz senet elbette beş parmağın beşi de bir değildir. Ancak bu tarz sorunlar toplumda bir güvensizlik yaratıyor. Ve işini sorunsuzca yapan firmalara karşıda bakış açısı aynı oluyor.

Kilit taşı ve diğer çevre düzenleme işlerinde taşın kalitesi TSE belgesinden belli olur. Taşın garantisi uygulama sırasın da kilit taşı döşemesinde hatalar meydana geliyorsa taş bir birisine geçme yapmıyor aralar açık kalıyorsa fabrika ile iletişime geçerek sorunu iletip taşı tekrar iade ede bilirsiniz. Gelelim 5 sene garanti meselesine kimse hem en ucuz işi yapıp hem 5 sene garanti verip 2 yıl sonra neredeyse maliyetine yaptığı işin tadilatına gideceğini düşünmüyoruz. Garanti meselesi şu şekilde olmalıdır. İş veren ve kilit taşı döşemesini yapacak olan taşeron firma aralarında bir sözleşme yapar.

İş veren taşeron arasında yapılan sözleşme de kilit taşı garantisi ve ödeme şartları yazılarak imzalanır ve iş veren taşeron firmanın ödemelerini banka aracılığı ile yaparak taşerondan işin faturasını alır ve garanti kağıtlarını taşerondan alır. Ancak taşeron firmadan iş faturasını mutlaka almanız gerekir. O zaman taşeron firma garanti süresine sonunda kadar mükelleftir. Kili taşı Sizlere tüm bu şartlara uyacak şekilde ön ödemesiz kredi kartsız vade farksız taksit imkanı sunan firmamız işin belirli bir yüzdesine gelmeden ödeme istememektedir. Sizlerde kilit taşı, parke taşı, gibi çalışmalar için bu kaliteli hizmet den yararlanmak için bizi arayın

kilitli taş.jpg
018718d6-1582-4a96-a7b1-be432ef653c8.jpg
bottom of page