top of page

Kilitli parke fiyatları

2020 Kilitli parke fiyatları kendi modelleri arasında en dekoratif ve kullanım avantajı en fazla olan Kilitli parke fiyatları günümüzde bir çok alanda görmek mümkündür. Zemin kalitesine göre 6/8/10 cm kalınlığında üretilen Kilitli parke fiyatları beton zeminlerde 6m ve diğer oturmamış zeminler içinse 8 ve 10 cm kalınlıklarındaki Kilitli parke fiyatları modelleri tercih edilmektedir. Kilitli parke fiyatları uygulaması yapılacak mekanlara göre farklı desenler de ve isimlerde üretilmektedir. Ancak bunlar arasında en sık tercih edilen model Kilitli parke

fiyatları modelidir. Diğer adı ile klasik kilit taşı diye biliriz. Kilitli parke fiyatları basınca karşı son derece dayanıklı olup temizliğide bir o kadar kolaydır. Kilitli parke fiyatları fiyaları döşeme yapılacak alana ve metrajlara göre farklılık göstermektedir. 2018 yılında Ankara içersinde Kilitli parke fiyatları malzeme +işçilik 30 TL ve 35 TL Olarak fiyatlandırılmaktadır. Kilitli parke fiyatları döşemesi yapılırken kenar taraflara 50x20x10 ebatlarında bordür taşı uygulamasıda gereklidir.

Bordür taşı ise malzeme işçilik dahil 1 m 20 TL olarak fiyatlandırılmaktadır. Peki Kilitli parke fiyatları döşemesi nasıl yapılır ? Kilitli parke fiyatları yapılırken nelere dikkat etmek gerekir ?Kilitli parke fiyatları genel olarak site içerisindeki yürüme yollarında, Dükkan önlerinde ve genel olarak otopark alanlarında yoğun olarak tercih edilmektedir. Bu yoğunluğun sebebi hem ekonomik olması hem tadilatı kolay ve neredeyse maliyetsiz olması ancak Kilitli parke fiyatları yaptırmadan önce mekandaki dayanıklılık çok önemlidir. Yani zemin sağlamlığı en ön planda tutulmalıdır ki Kilitli parke fiyatları döşemesinden sonra Kilitli parke fiyatları döşememiz uzun ömürlü olsun döşeme yapılacak mekan muhakak sert bir zemin olması gerekir.

Alanımızda geçmiş yıllardan kalma Kilitli parke fiyatları döşemesi var ise bu bir avantaj olacaktır. Geçmiş yıllarda TSE belgesi olmadan açık hava da kurutulan Kilitli parke fiyatları modelleri zamanla aşınmalara kırılmalara maruz kalmaktadır. Ve döşemesi yapıldığı alanda çirkin bir görüntü sunmaya başlamaktadır. Bu taşların tadilatı net bir çözüm olmayacaktır. Eski Kilitli parke fiyatları modellerinin sökülmesi fre taşların yerine yenisini alması Kilitli parke fiyatları tozu ve eski Kilitli parke fiyatları taşlarının tekrar uygulanması sıfır dan Kilitli parke fiyatları döşemesiyle neredeyse aynı olacaktır.Bizim bura da sizlere önerimiz eski Kilitli parke fiyatları üzerine yenisini yaptırmanız olacaktır. Tabi bu durum tadilatı mümkün olmayacak kadar eski olan modeller içindir.

Bu tarzdaki durumlar da yeni yapılan Kilitli parke fiyatları işçiliğiniz daha uzun ömürmü olacaktır. Ve zeminde hiç oynama yapılmamış olacak zemin sağlamlığını gözden geçirdikten sonra Kilitli parke fiyatları altına serilen taş kırıklarından elde edilen Kilitli parke fiyatları tozu alana serilir ne kadar toz serilmeli sorusunun cevabı alanlara göre değişmekte olacaktır. Kilitli parke fiyatları döşemesi sırasında ortamdaki su giderleri profesyonel olarak ayarlanmaktadır. Aksi taktirde Kilitli parke fiyatları üzerinde istenmeyen su birimkileri can sıkacaktır. Kilitli parke fiyatları ustamız meyili giderlere göre ayarlamasına dikkat etmelidir. Kilitli parke fiyatları toz serimi ve meyil işleminden sonra Kilitli parke fiyatları döşemesine başlaya bilirsiniz. Özel isteğe göre neredeyse her renkte üretilen Kilitli parke fiyatları günümüzde genelde kırmızı ve gri renkleri sıklıkla tercih edilmektedir. Bu renk seçenekleri ile de Kilitli parke fiyatları döşeme sırasında alana motifler vere bilirsiniz.

Son Paylaşımlar
bottom of page