top of page

Kilitli Taş Kilit Taşı

Kilit taşı döşemeleri ile mülklerinizin çevresini sanata çeviriyoruz alışılmışlıkların dışında farklı çalışmalara imza atan firmamız kilit taşı döşemesi ve diğer çevre düzenleme çalışmaları için Ankara içinde hizmet vermeye devam ediyor. Peki kilit taşı fiyatları ve döşeme fiyatları ne kadar? Kaliteli bir kilit taşı zemini nasıl elde edilir?  Kilitli parke Ankara zemini çalışmamızın birinci adımı olarak elden geçirilir. Bu işlemler işin ehli bir usta ve ya kilit taşı firması tarafından yapılmalıdır. Özellikle büyük metrajlı işlerde amatörlüğe yer yoktur. Onun için kilit taşı döşemesi yaptıracağınız firmanızı özenle seçmelisiniz. İşe başlamadan ödeme isteyen firmaları dikkate alıp almayacağınız sizin tercihiniz.

Ancak firmamız işin metrajı ne olursa olsun kilitli parke Ankara çalışması işin yarısına gelene kadar hiçbir fiyat talep etmemektedir. Kilitli parke Ankara döşemesi süresince iş akışında sürekli sizlerle irtibat halinde olan firmamız sizlerinde önerileri ile en dayanıklı şekilde kilitli parke Ankara döşemesini gerçekleştirecektir. Alanlarına göre farklı modellere ayrılan kilit taşı çeşitleri şu şekildedir.

Aşık taşı bu model standart kili taşı modelidir. Şu anda neredeyse bütün üreticilerde en çok satılan kilit taşı çeşitlerinden birisidir. Sağlamlığı ve mükemmel yapısı sayesinde müteahhit site başkanları, ve apartman yönetimi gibi çalışma yaptırmak isteyenlerin 1nci tercidir. Kilitlenme özelliği sayesinde otopark gibi araç trafiğine maruz kalan bölgelerde açılmama özelliği vardır. Kaliteli bir ürün olmakla birlikte firmamızın bu kilit taşı modeli için sunduğu cazip fiyat avantajları ve ödeme kolaylıkları ile kredi kartsız vade farksız taksit seçeneklerini değerlendire bilirsiniz.

Elips kilit taşı biraz daha farklı model de kilit taşı uygulaması yaptırmaya ne dersiniz? Sarı pembe, kırmızı ve gri renk seçenekleri canlı bir çevre düzenleme çalışması yapa bileceğiniz dayanıklılık testlerinin tamamından olumlu not alan elips kilit taşı modeli yürüme yolları başta olmak üzere, apartman ve çevre düzenleme çalışmalarının tamamında tercih edilmektedir.

Bu elips kilit taşı ve döşeme fiyatları m2 üzerinden değerlen dirilir. Ve 1 m2 elips kilit taşı döşeme dahil fiyatı Ankara içersinde 30 TL olarak fiyatlandırılır. Bir m2 de 26 adet elips taşı vardır. Bir palette ise 16 m2 elips kilit taşı modeli yer almaktadır. En 24.2 cm boy 26cm olarak üretilmektedir. Kg ağırlık değerleri ise 130 kg dır. Ankara içerisinde elips kilit taşı hizmeti almak için bizi aramanız yeterli.

S taşı yine şahane kilitlenme yapısına sahip kilit taşı modellerinden birisidir. Yapısı S harfine çok benzediğin bu ismi almıştır. 6 ve 8 cm olarak üretilen s kilit taşı bahçe düzenlemelerinde olumlu sonuçlar verecektir. Farklı renk modelleri ile kilit taşı döşemesi sırasında taşa şekil vererek daha dekoratif bir görüntü elde ede bilirsiniz. S taşı genelde yürüme yolu ve otopark alanlarında tercih edilmektedir

bottom of page