top of page

Kilitli Parke Taşı Kilit Taşı FiyatlarıKilitli parke taşı aynı zamanda kilit taşı olarak bilindiği üzere sokaklarda, otopark veya bahçe zeminlerine döşenen birbirini daha iyi kavraması adına geçmeli şekillere sahip ürünlerdir. Kaliteli ve sağlam ürünler olarak bilinen parke taşları günümüzde oldukça fazla kullanım alanına sahiptir. Evlerin bahçeleri, hastane önü alanlar, otoparklar gibi birçok yerde kullanılmaktadır. Kullanımının tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden biri beton zeminlere göre oldukça dayanıklı ve estetik bir görünüme sahip olmasıdır. Aynı zamanda kullanışı ve döşenmesi kolay olması, kullanım ömrünün uzunluğu, tamiratının kolaylığı ve ekonomik yönden oldukça az masraflı olmasından dolayı inşaat ve peyzaj alanlarında önemli bir yere sahiptir. Parke taşı estetik görünüm açısından çok fazla çeşide sahiptir. Estetik görünüm elde etmek için parke taşı ustası işinin ehli olması gerekir.


Özellikle şehir içindeki yollarda, araçlar için kullanılan park alanlarında, yürüyüş alanlarında, parklarda, bahçelerde, yaya kaldırımlarında denk geldiğimiz parke taşları birçok renk ve çeşide sahiptir. Birkaç parke taşı çeşidi:

· Âşık taşı

· S taşı

· Küp taşı

· Elips taşı

· Baklava taşı

· Dikdörtgen taşı

· Sekizgen taşı

· 3D taşı

Bunlar gibi birçok çeşide sahip parke taşlarını firmamız sizler için en kısa sürede kaliteli malzemeler kullanarak estetik görünüme sahip zeminler sunmaya devam etmektedir. Parke taşı fiyatları konusunda firmamız sizler için işinde oldukça başarılı arkadaşlar ile çalışmalara devam etmektedir.

Asfalt ve Parke Taşı Arasındaki Farklar

Parke taşı ile asfalt olan zeminler arasında birçok fark bulunmaktadır. Bunlar:

· Kilit taşı kullanımı asfalt yollara göre mevsim şartlarından kaynaklanan hasarlara karşı daha dayanıklıdır.

· Kilit taşları kış aylarında nemi daha az çekmekte, yaz aylarında ise sıcaklığı kendi bünyesinde hapsettiği için daha dayanıklıdır.

· Kilitli parke taşı kullanılan yollar asfalt yollara göre daha dayanıklı olmasından dolayı kullanım ömrü daha uzundur. Asfalt yolların kullanım ömrü 5-10 yıl olmasının yanında parke taşlarının ömrü 20-25 yıl civarındadır.

· Kilit taşlarının yapım aşamasındaki maliyeti asfalt yollara oranla oldukça düşüktür.

· Genellikle tamamıyla organik ve yerli malzemeler kullanılarak yapılan parke taşı modelleri, asfalt yollara göre daha estetik görünümlere sahiptir.

Birçok avantaja sahip kilit taşı modellerimizi işinin ehli olan parke taşı ustası ile oldukça ekonomik fiyatlara sizlere sunmaya devam etmekteyiz. İnternet sayfamızı takip ederek birçok desen ve renge sahip modellerimizi inceleyebilirsiniz. İsterseniz kendi tasarımınızı oluşturup bizlere bildirerek size uygun model ve fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

Parke Taşlarının Özellikleri

Günümüzde kullanımı oldukça artan parke taşları son derece kolay döşenebilen ve kısa bir zaman diliminde estetik görünümü olan zemin kaplamasına sahip olabilirsiniz. Kolaylıkla monte edilebilme özelliğine sahip olan parke taşları isteğe bağlı olarak veya tamirat gerektiğinde rahatlıkla sökülebilme özelliğine sahiptir. Sökme işleminden sonra rahatlıkla aynı yerde veya farklı alanlarda monte edilerek kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Parke taşı özellikleri arasında en gözdesi ve en çok tercih edilmesini sağlayan özelliği dayanıklı bir yapı oluşumunu sağlamasıdır. Bu durum herhangi bir kırılma, sökülme veya aşınma gibi olayları yaşanmadan çok uzun yıllar kullanıma sahip olmasıdır. Parke taşlarının birkaç özelliği:

· Parke taşlarının döşenmesi oldukça kolaydır.

· Dayanıklı bir yapıya sahip olduklarından kullanım ömrü uzundur.

· Renk ve desen konusunda birden fazla çeşide sahip olmasından dolayı farklı dekorasyonlara sahip zeminler oluşturulabilir.

· Asfalt zeminlere göre oldukça ekonomik ürünler olduğundan cebinizin dostudur.

· Kullanım açısından konforlu ve güvenilir ürünlerdir.

· Organik ve çevre dostu malzemeler kullanılmaktadır.

Parke taşları ve parke taşı ustası konusunda sizin memnuniyetinizi ön planda tutmaktayız. Firmamız sizler için belirli dönem aralıkları ile kampanyalar düzenlemektedir. Bizleri takip ederek veya istediğiniz zaman iletişime geçerek fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Parke Taşı Hizmetimiz

Parke taşı döşemeleri konusunda sizlerin zevkine ve kullanıma uygun tercihler yapmanızda yardımcı olmaktayız. Aynı zamanda parke taşları modellerimiz oldukça fazla olmasından dolayı farklı modeller oluşturma imkânına sahip olabilirsiniz. Parke taşı fiyatları fiyatlarımız monte edilecek zeminin yapısına, alan büyüklüğüne ve modeline göre değişim göstermektedir. Size uygun renk, desen ve model konusunda firmamız ile iletişime geçerek kaliteli ve güvenilir hizmet alabilirsiniz.
Comments


Son Paylaşımlar
bottom of page